Language: 
International
PartnerNet
Site Hakkında


PUMI'da Ergonic

Ergonic by Putzmeister
    ... Putzmeister tarafından

Daha fazla verimlilik, daha düşük maliyetler, artırılmış esneklik- bunlar, Ergonic® sistemlerine sahip Putzmeister kamyon.mikser beton pompalarının uygulamada elde edebileceği sonuçlardır.

 
 
EPS –Ergonic ®Pompa Sistemi
mükemmel işlemi sağlamak için

Bilgisayar destekli Ergonic® kontrolü, devamlı olarak, beton pompasının ve kamyon motorunun çalışmasını gözlemler ve düzenler. Bu, operatörün minimum müdahalesi ile maksimum üretkenlik ve performans anlamına gelmektedir.

EPS, konvansiyonel hidrolik kontrollerden üstün olarak dikkate değer avantajlara sahiptir: Beton pompasını elektronik olarak tamamen düzenler ve pompalama işleminin mükemmel biçimde çalışmasını sağlar.


EOC- Ergonic Çıkış Kontrolü

Tüketimi, aşınma ve gürültüyü azaltır.

Pompanın besleme hızı, uzaktan kumanda kontrolü üzerindeki bir tek düğme ile doğrudan belirlenir. EOC'nin elektronikleri daha sonra, en düşük seviyedeki yakıt tüketimi, aşınma ve gürültü  için optimal motor devrini düzenler. Kötü koşullarda,örneğin tam dolu olduğunda.

 


EMC- Ergonic Mikser Kontrolü
Uzaktan kumanda ile mikser kontrolü

EMC ile, mikser tamburu, standart olarak uzaktan kumanda ile çalıştırılabilir. “Karıştırma” ve “Boşaltma” fonksiyonları, yanında “Hızlı” ve “Yavaş”, makina operatörü tarafından çalışma yerinde kendi yerinden rahat biçimde kontrol edilebilir. Entegre edilmiş mikser hafıza fonksiyonu, bir mikser tambur devri saklamaktadır.


 

Name:
Passwort:

Aramak için giriş yapınız

Geribildirim     
 Sosyal Medya
Putzmeister Beton Pompaları YouTube LinkedIn