Language: 
International
PartnerNet
Site Hakkında

Putzmeister Pompa Teknolojisi

200m3/sa 'e kadar olan 130 bara kadar olan besleme üretimlerinde, Putzmeister pompaları - C veya S transfer boruları ile donatılmış olup olmadığına bakmaksızın, tüm beton dökme görevlerinde ideal olarak uygundur. Tane büyüklüğü 50 mm'ye kadar olan, K1'e kadar (1” kıvamında (slump), a= 34 cm), tüm pompalanabilir beton karışımlarını iletirler.

Bakımı kolay
Hem C ve hem de S transfer boruları, görünüş plakası ve transfer borusu arasında sadece bir ayırım noktası olması nedeniyle, kaçağa karşı emniyetli en uygun besleme sistemleridir. Tüm değiştirme hidrolikleri ve yataklamalar, beton dökme alanının dışında kalmaktadır. Yapısının  parçalarının sayısının düşük olması ve değiştirilmesindeki kolaylık bakım dostudur. Bunker, aşınma parçalarının değiştirilmesinde sökülmesi gerekmemektedir.

 

Pompa


Çalışma Prensibi
  1. Her iki uçlarından tahrik alan düşük seviyede yatay karıştırıcılar, betonu doğrudan doğruya silindir açıklıklarından ileriye doğru göndermektedir.
  2. İki adet güçlü ve çabuk değişen değiştirme silindiri (sessiz hale getirilmiştir.), gövdeyi, büyük alma açıklıklarının önünde ileri geri hareket ettirerek, böylece, basıncı boşaltarak ve alma açıklıklarının sırayla boşaltmaktadır.
  3. S-/C-valflerinin pozisyonuna bağlı olarak, beton bir silindire hızla dolmaktadır veya besleme borularına basılmaktadır.
 

S-Valf

-sağlam dizayn
-kolaylaştırılmış temizlik
-bakımı kolay

Rotorlu Pompa

Sessiz çalışmakta ve neredeyse hiç artık beton kalmamaktadır.

 

Name:
Passwort:

Aramak için giriş yapınız

Geribildirim     
 Sosyal Medya
Putzmeister Beton Pompaları YouTube LinkedIn