Link to SANY
Language: 
Putzmeister international
PartnerNet
About this website

Putzmeister Yetkili Servisler


"Putzmeister yetkili servisleri müşterilerimizin ihtiyaçlarına çok kısa bir zaman diliminde ve etkin bir biçimde cevap verebilmektedir."
Firmamız ürünlerinin, müşteriye teslimini takiben garanti süresi içinde tanımlanmış bakımları söz konusudur. Başlıca ürünümüz olan beton pompalarına 100 saatlik çalışma süresi sonunda bakım yapılması öngörülmektedir.

Müşteriye teslim edilen her makinanın çalışması süresince makina ile birlikte verilen kullanım ve bakım kılavuzuna uygun olarak kullanılıp kullanılmadığı ve bakımlarının yapılıp yapılmadığı kontrol edilir.

Müşterilerimiz arzu ettikleri takdirde, makinaları anlaşmalı olarak aylık periyodlarla firmamızda bakıma alınır ve servis hizmeti verilir.

Bu servis hizmeti arzu edildiği takdirde servis elemanlarımızca yerinde de verilmektedir. Servis elemanlarımız sürekli olarak gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedirler. Bu amaçla kendilerine düzenli olarak yurt içi veya yurt dışında olmak üzere eğitim verilmektedir.

Bu hizmetlerin dışında, teknik bilgi desteği, ürün geliştirmeye yönelik olarak müşterilerimizle karşılıklı iletişim kurmak, danışmanlık yapmak, gerektiğinde tasarımlara katkıda bulunmak servis anlayışımız olarak değerlendirilebilir.

Diğer yandan, firmamızda gerçekçi tüketici şikayetlerine çözüm bulma çabaları vazgeçilmez bir servis hizmeti olarak kabul edilmektedir. Her iki konuda da uygulamaların nasıl yürütüleceği, toplam kalite anlayışımız doğrultusunda prosedürlerle ortaya konmuştur.

  

 
 

Name:
Passwort:

Startseite Sitemap Impressum Drucken
Enter your search here

Feedback GO    
 
Find us on Facebook