Putzmeister - Telebelt TB 110

Telebelt® TB 110

> TB 110
Product Image
Picture shows the US-version of TB 110 on Mack Chassis
 

Düşük Açıklıklı Projeler
Oldukça düşük yükseklikte açılabilme yüksekliği ve çabucak hareket ettirilebilme yeteneği ile,  Putzmeister Telebelt'leri, ambar döşemeleri gibi yükseklik sınırlamaları olan görevlerde kurulabilir ve çalıştırılabilir. Malzeme; kapalı yapı içlerinde, köprü altlarında ve sınırlı erişim imkanı olan yapıların içlerine uzun mesafelere taşınabilir.


Çeşitli Malzemeler ile Çalışılabilir
Taş'tan kum'a agrega malzemeler ile kolaylıkla çalışılabilmesine ek olarak, Telebelt, çok miktarda beton karışımı dizanlarını taşır.  İletilen betonda ayrışma ve hava karışımı kaybı söz konusu değildir. Bu onları, kritik karışım dizaynlarında mükemmel bir seçim haline getirmektedir.


Zaman ve İşçilikten Kazandırır
Aynı şantiyede, aynı günde çakıl ve beton mu koymak istiyorsunuz? Telebelt’ler, bir tek noktadan çeşitli görevleri gerçekleştirebilirler. Çabuk kurulum ve kaldırılma yanında, yüksek hacimlerde malzeme koyulabilme yeteneği, daha fazla işin daha az insan gücü ile tamamlanmasına imkan vermektedir. Diğer ekipmanlarla birkaç aktarma gerektiren zahmetli işler ortadan kaldırılmış olmaktadır.

Diğer Özellikler
Telebelt (TB 110)
ModelTB 110
0° yatay erişim32.34m106'1''
30° dikey erişim27.91m91'6''
0 derecedeki max. Sevk kapasitesi275m³/h360
Su tankı hacmi757l200
Info-Download

* Ürün özelliklerinde haber vermeden değişiklik yapma hakkı saklıdır, bilgilerdeki hatalardan dolayı sorumlu tutulamaz.
 
 

Name:
Passwort:

 Sosyal Medya
Putzmeister Beton Pompaları YouTube LinkedIn